KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12914597

nr 1291 4597

Pietro Dalla Santa

(1931-2002), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Alpmotiv. Signerad. Olja på pannå, 13x16,27x22 cm

Utrop:

500 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:28:46

Pietro Dalla Santa

Läs mer om Pietro Dalla Santa